آموزش فیبروز

ابرو ها نقش مهمی در زیبایی ما ایفا می کنند. زمانی که ابرو کم پشت و یا مدل زیبایی نداشته باشد موجب تاثیر بد بر روی چهره می شود. ولی برای زیبایی ابرو ها روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان به زیبایی ابرو دست یافت. یک روش برای زیبایی ابرو تغییر شکل آن فیبروز می باشد. در آموزش فیبروز دستگاهی وجود دارد که به وسیله ی آن می توان مراحل تتو را انجام داد. در آموزش فیبروز شما می آموزید تا با قلم مخصوص خطوطی همانند تار های ابرو بکشید. این خطوط به دلیل شباهتش به تار های ابرو و به دلیل این که در جهت رویش مو کشیده می شود ابرو را پرپشت می کند و قابل تشخیص نبوده و نمای خوبی ایجاد می کند.

آموزش تخصصی فیبروز

دوره های آموزش تخصصی فیبروز در مرکز به سیما برگزار می شود. در قسمت هایی از ابرو که خالی بوده و یا دارای شکستگی است می توان از طریق فیبروز آن ناحیه ها را پوشاند و به شکل سالم دراورد. در ابتدا طراحی و فیبروز توسط استاد انجام می گیرد که بر اساس فرم صورت است و این ابعاد براساس هماهنگی بیشتر چهره صورت می گیرد. سپس نظر مشتری لحاظ می شود زیرا بر اساس تجربه، استاد فیبروز کار بهتر از مشتری می تواند فرم ابرو هابی زیبا را تشخیص دهد. آموزشگاه آرایشگری به سیما از معتبر ترین مراکز برای آموزش آرایشگری و آموزش پوست و مو و آموزش فیبروز است که این آموزش ها به خصوص آموزش فیبروز تماما زیر نظر دکتر رضایی می باشد.

آموزش فیبروز در آموزشگاه آرایشگری به سیما

در آموزش فیبروز باید از رنگ های بدون سرب و نیکل استفاده کرد تا بعد از مدتی تغییر رنگ ندهد. برای آموزش فیبروز در آموزشگاه آرایشگری به سیما می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. آموزش فیبروز با بهترین اساتید به شما آموزش داده می شود و شما می توانید به صورت حرفه ای آن را بیاموزید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :