آموزش میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن  به عنوان یکی از انواع آموزش خدمات پوست نوعی از انواع تاتو به شمار می رود. در آموزش میکروپیگمنتیشن می توانید روش میکروپیگمنتیشن را برای ابرو و خط مو و خط لب نیز بیاموزید. برخی افراد که دچار کم پشتی ابرو ها هستند و یا برای زیبایی می خواهند خط لب داشته باشند می توانند با استفاده از میکروپیگمنتیشن به خواسته ی خود برسند. از مزایای روش میکروپیگمنتیشن تقریبا دائمی بودن آن است یعنی هربار نیاز به آرایش ابرو ها و یا لب و... ندارید و می توانید به راحتی خود را آماده ی میهمانی کنید. در آموزش میکروپیگمنتیشن از رنگ ها و ابزار مختلفی استفاده می شود. آموزشگاه آرایشگری به سیما آموزش میکروپیگمنتیشن را به طور حرفه ای انجام می دهد و شما پس از آموزش میکروپیگمنتیشن به راحتی می توانید در این زمینه فعالیت داشت باشید. برای اجرای میکروپیگمنتیشن باید در ابتدا نظر مشتری را بدانیم و سپس رنگ هماهنگ با چهره را انتخاب می کنیم و میکروپیگمنتیشن را انجام می دهیم. آموزش میکروپیگمنتیشن باید بسیار اصولی انجام گیرد زیرا در صورت اشتباه در میکروپیگمنتیشن روش پاک کردن آن سخت خواهد بود. کلینیک میکروپیگمنتیشن بهترین مرکز میکروپیگمنتیشن در تهران می باشد.

آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه آرایشگری به سیما

 آموزش میکروپیگمنتیشن به صورت تخصصی در مرکزتخصصی میکروپیگمنتیشن دکتررضایی (به سیما) انجام می گیرد و آموزش خصوصی میکروپیگمنتیشن و ارائه مدل از آموزشگاه نیز از مزایای این کلینیک می باشد. تمامی مراحل آموزشی زیر نظر دکتر رضایی است و برای آموزش میکروپیگمنتیشن از مجرب ترین اساتید استفاده می شود. شما می توانید سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید. آموزش آرایشگری و آموزش پوست و مو و آموزش میکروپیگمنتیشن به صورت حرفه ای در این مجموعه انجام می پذیرد. دوره های آموزش میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه به سیما به صورت کاملا پیشرفته و با کیفیت عالی و تضمینی اجرا می شود و کارآموز پس از این دوره ها آمادگی لازم برای انجام مراحل را دارد. پس از پایان دوره مدرک فنی اصلی تقدیم شما خواهد شد.

آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی دوره های آموزشی و آموزش تخصصی میکروپیگمنتیشن به سیما با مشاورین ما در ارتباط باشید. به سیما اولین مرکز رسمی آموزش آرایش دائم آموزش ها توسط پزشک با ارائه مدرک رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای می باشد. آموزش میکروپیگمنتیشن با مدرک رسمی فنی حرفه ای(شناسنامه مهارت)+ مدارک پیش نیاز(ابرو وگریم) جمعا 500/1هزارتومان می باشد. ارائه خدمات میکروپیگمنتیشن در کلینیک مهر زیرنظر پزشک بوده و به صورت کاملا بهداشتی و با استفاده از  وسائل استریل صورت می گیرد.  (قیمت از 100000 تا 200000 تومان)

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :