آموزش آرایشگری

آرایشگری یکی از شغل های بسیار محبوب در دنیا و کشور ما محسوب میشود که از در آمد خوبی نیز برخوردار است. آرایشگری بخصوص آرایش بانوان به عنوان یک شغل پر در آمد برای بانوان به حساب می آید و میتوانند با گذراندن دوره آموزش آرایشگری یک کسب و کار پر سود و منفعت را برای خود راه اندازی کنند. آموزش آرایشگری توسط افرادی انجام میشود که خود سابقه طولانی در آرایشگری داشته اند و به خوبی با فوت و فن کار آشنایی دارند. هر چه تخصص و بخصوص تجربه مدرس در حیطه شغل آرایشگری بیشتر باشد در نتیجه کارآموزان  نتیجه بهتری از آموزش را کسب خواهند کرد. یکی از آموزشگاه های آرایشگری فعال در کشور که مجرب ترین و متخصص ترین مدرسین را  برای آموزش آرایشگری گرد هم آورده است و توانسته برای بانوان زیادی خود اشتغالی ایجاد نماید مجتمع آموزش زیبایی بهسیما میباشد.  خانم دکتر رضایی مدیر و همچنین یکی از مدرسان مجتمع آموزشی بهسیما میباشد که در تمامی کلاس های برگزار شده سعی نموده تا تجارب و تخصص چندین ساله خود را در اختیار کار آموزان قرار داده تا بتوانند بعنوان یک آرایشگر حرفه ای وارد بازار کار شوند. خانم دکتر رضایی مدرس رسمی میکروپیگمنتیشن و مراقبت های زیبایی پوست در کشور است و کلیه کارآموزانی که تاکنون دروه کلاس آموزش آرایشگری را با این مدرس با تجربه طی کرده اند بعنوان آرایشگر حرفه ای در بازار کار  مشغول به کار شده و برخی دیگر نیز آرایشگاهی را برای خود راه اندازی نموده اند.

آموزش آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته

بیشتر افرادی که قصد دارند تا به حرفه آرایشگری قدم بگذارند مبتدی بوده و و هیچگونه تخصص  و تجربه ای در زمینه آرایشگری ندارند. مجتمع آموزش زیبایی بهسیما آموزش آرایشگری از مبتدی تا حرفه ای را برای این افراد در نظر گرفته است که در صورت عدم تخصص در این زمینه میتوانند با شرکت در این دوره ها خود را به یک آرایشگر کاملا حرفه ای تبدیل کنند. در دوره های آموزش آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته این مجتمع تمامی اصول و روش های آرایشگری بانوان در مدل های مختلف از آموزش خدمات پوست تا آموزش خدمات مو و کلیه امور آرایشی بانوان آموزش داده میشود و بعد از اتمام دوره کارآموزان قادر خواهند بود تا بعنوان یک آرایشگر حرفه ای فعالیت خود را در آرایشگاه های زنانه آغاز کنند.

آموزش آرایشگری ویژه بازار کار

بیشتر بانوان به دلایلی نمیتوانند وارد هر بازار کاری شوند. اما آرایشگری  جمله شغل هایی محسوب میگردد که کاملا با روحیه آنها تناسب دارد و میتوانند با انتخاب این شغل در آمدی به مراتب بهتر از سایر شغل ها برای خود کسب کنند. آموزش آرایشگری ویژه بازار کار از خدماتی است که توسط مجتمع آموزش زیبایی بهسیما به کارآموزان ارائه میشود و این امکان را برای آنها بوجود می آورد تا بتوانند با کسب مهارت در این زمینه در آمد خوبی را کسب کنند. در دوره های آموزش آرایشگری ویژه بازار کار به کارآموزان تمام مهارت هایی که در بازار کار به آنها نیاز دارند آموخته میشود و بعد از اتمام دوره با مهارت هایی که کسب کرده اند به راحتی مورد تایید و پذیرش آرایشگاه ها قرار خوهند گرفت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :